preloader
Şehirlerarası Nakliyat
Şehirlerarası Nakliyat
  • Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler Arası Taşıma

Önder nakliyat şirketi olarak şehir içi taşımacılığın yanı sıra şehirler arası taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Şirket olarak en çok önem verdiğimiz şeyde müşterilerimizin memnuniyetidir. Şehirler arası taşımacılıkta son derece profesyonel ve deneyimli nakliye şoförlerimiz sayesinde eşyalarınız hiç bir sıkıntı çıkmadan istediğiniz yere nakliye edilir.

Nakliye işlemi gelecek olursak nakliyeden hemen önce taşınacak eşyalar için bir keşif ekibi gelerek program oluşturmaktadır. Bu program dahilinde eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemleri gerçekleştirilir. Paketleme işlemi biten eşyalarınız daha sonra nakliye aracına düzgün ve titizlikle zarar görmeyecek şekilde yerleştirilir.

Sonrasında araç diğer nakliye bölgesine yola çıkmaktadır. Diğer nakliye bölgesine gelen nakliye aracımız aynı şekilde dikkatli bir şekilde boşaltılarak eşyalarınız istenilen şekilde bırakılır. Eşyalarınız Uludağ Nakliyat güvencesi ile sigortalanmaktadır. Şehirler arası taşıma hizmetleriniz için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

İhtiyacınız olduğu her an yanınızdayız

Evden eve nakliyat işleriniz için bizimle iletişime geçin.

Google
Sony
Google
Sony
Google